Dil seçin
X

Viessmann Kombi Servisi

Anasayfa | Viessmann Kombi Servisi | 87

Viessmann Kombi Servisi

Viessmann Kombi Servisi Olarak Kombi, Klima ve Beyaz Esya hizmetleri. Alanında uzman ve profesyonel teknik kadrosuyla Kocaeli'nin tüm ilçe ve semtlerinde hizmet vermekteyiz. Kocaeli Cagri Merkezleri

+90 262 331 07 43

Viessmann Servisi hayatımıza sürekli olarak giren yeni teknolojik ürünler ile birlikte bunların belirli zamanlarda bakımları ile sorun çıkarttığında teknik destek sağlanması kaçınılmaz bir gerçektir. Firmamız beyaz eşya, klima, kombi olmak üzere hemen hemen her markanın ürünlerine bakım hizmeti vermektedir. Viessmann Servisi merkezi İzmit'te bulunmaktadır.

Verdiğimiz Detaylı Hizmetler

Müşterilerimizin her yardıma ihtiyacı olduğu anda soruna karşı planlı bir şekilde çalışarak bu durumu en kısa sürede çözmeye çalışıyoruz. Bunların dışında firmamız Viessmann Beyaz Eşya Servisi montaj çalışmalarında da bulunmaktadır. Bu süreçlerde tüketicilerimizden aldığımız geri dönüşlere kendi hizmetimizi en üst noktaya taşımaya çalışıyoruz. Sorununuzu bize ulaştığınız gün içinde en kısa sürede çözmeye çalışarak hayatınızın akışına en az derece engel oluyoruz.

Çalışma Saatlerimiz Ve İletişim

Teknik destek firmamız 09.00 - 18.30 olarak gün içinde hizmet vermektedir. Bunların yanı sıra sormak istediğiniz veya aklınıza takılan küçük sorunlarda iletişim numaramız üzerinden bizlere ulaşarak teknik desteğe gerek olmayan durumlarda hızlı bir çözüm sağlayabiliriz. Viessmann Klima Servisi arayacağınız durumlarda ise sitemiz üzerinden e postamızı öğrenerek bizle mail yoluyla iletişim kurabilirsiniz.

Müşteri Yorumları

Verdiğimiz teknik hizmetler hakkında müşteri yorumlarına sitemiz üzerinden ulaşarak aklınızda takılan bir şey varsa araştırma yapabilirsiniz. Firmamız alanında uzman personeller ile müşterilerine en kaliteli hizmeti vermek için her gün üstüne koyarak devam etmektedir. Viessmann Kombi Servisi Yedek parça olarak ise markaların orijinal parçalarını kullanmaktayız.

 

İletişim formu

Kocaeli Servisi
Hizmetlerimizden memnun musunuz?

Hızlı teklif alın

Destek hattı
Temsilci
Destek hattı

Merhaba 👋

Nasıl yardımcı olabilirim?

Sohbete başla