Kocaeli Tek Servis Isıtma Soğutma Sistemleri

Kocaeli Bölgesinde Beyaz Eşya, Kombi ve Klima Tamir Bakım ve Montaj Hizmetleriniz İçin Bizi Arayın.

+902623310742

Kocaeli Altus Klima Servisi

Kocaeli Altus Klima Servisi Olarak Kombi, Klima ve Beyaz Esya hizmetleri. Alanında uzman ve profesyonel teknik kadrosuyla Kocaeli'nin tüm ilçe ve semtlerinde hizmet vermekteyiz. Kocaeli Tek Servis İklimlendirme

+90 262 331 07 43 AltusKocaeli Altus Klima Servisi

Servisimiz, Kocaeli’nde yaşayan insanların ısınma ve soğutma, nem alma, ortamın havasını değiştirme gibi gereksinimlerini giderebilmek için hizmet vermektedir. Kocaeli Altus Klima Servisi olarak servisimiz müşterilerimize güveneceği hizmetler sağlamaktadır. Çağrı merkezlerimizden ya da web sitemiz ile bizimle kolayca iletişime geçebilirsiniz. İletişime geçtiğiniz takdirde oldukça hızlı ve kaliteli bir şekilde yanıt alacaksınız. Servisimiz için kalite ve güvenilir hizmet en önemli konulardan biridir.

 

Kocaeli Altus Klima Bakım Servisi

Klima, soğutma çevrimi kullanılarak bir ortamdan ısı çekmek, fazla nemini alıp ortama taze hava sağlamak amacıyla icat edilmiş olan sistem veya mekanizmadır. Genelde yaz aylarında sıcaklıkların yüksek olduğu yerlerde kullanılırlar. Düzgün bir şekilde çalışıp amacını yerine getirebilmesi için bakımlarının da düzenli bir şekilde yapılması gerekmektedir. Kocaeli Altus Klima Servisi olarak klimalarınızın ihtiyaç duyduğu bakımlar düzenli bir şekilde sağlanmaktadır.  

Klima servis hizmetlerimizde; mevsim bakımları, motor ve iç hazne bakımları, filtre bakımı, kontroller, ünitelerin iç ve dış temizlikleri, klima gazı dolumu gibi hizmetler bulunmaktadır.

 

Kocaeli Altus Klima Montaj Servisi

Kocaeli Altus Klima Servisi, vermiş olduğu kaliteli hizmetin yanı sıra montaj hizmeti de sağlamaktadır. Klimalar oldukça hassas, kurulumları da oldukça önemli mekanizmalardır. Bu yüzden servisimiz montajı da güvenilir bir şekilde tamamlayarak klimanızı gönül rahatlığıyla kullanmanızı sağlamaktadır. Sizler de bütün bu hizmetleri görmek isterseniz bizimle rahatça iletişime geçebilirsiniz.

 

Hizmet bölgeleri

TIKLA ARA

WHATSAPP

MAİL GÖNDER

İLETİŞİM FORMU

Destek hattı
Temsilci
Destek hattı

Merhaba 👋

Nasıl yardımcı olabilirim?

Sohbete başla