Kocaeli Tek Servis Isıtma Soğutma Sistemleri

Kocaeli Bölgesinde Beyaz Eşya, Kombi ve Klima Tamir Bakım ve Montaj Hizmetleriniz İçin Bizi Arayın.

+902623310744

Kocaeli Vestel Televizyon Servisi

Kocaeli Vestel Televizyon Servisi Olarak Kombi, Klima ve Beyaz Esya hizmetleri. Alanında uzman ve profesyonel teknik kadrosuyla Kocaeli'nin tüm ilçe ve semtlerinde hizmet vermekteyiz. Kocaeli Tek Servis İklimlendirme

+90 262 331 07 43 VestelKocaeli Vestel Televizyon Servisi

Teknoloji ne kadar gelişmiş, teknolojik aletlerin kalitesi ve güvenilirliği ne kadar artmış olsa da zaman zaman teknolojik aletlerimizde bazı sorunlarla karşılaşabiliyoruz. Aynı zamanda aldığımız ürünlerin bakıma da ihtiyacı olabiliyor. Böyle durumlarda gönül rahatlığıyla Kocaeli Vestel Televizyon Servisi ‘ni tercih edebilirsiniz.

Başta beyaz eşya olmak üzere, kombi gibi elektronik aletlere bakım hizmeti vermekteyiz. Aynı zamanda Vestel Televizyon servisimiz aldığınız ürünün montaj hizmetini de vermektedir. Yardım taleplerinize gün içinde en kısa sürede geri dönüş yapmaya çalışıyoruz.

Değişmesi gereken parçaları orijinal yedek parçalarla değiştirmekteyiz. Hemen hemen her marka ve model beyaz eşya ürününün yedek parçası firmamızda mevcuttur. Tamir ve bakım işlemlerinizi en kısa sürede ve planlı bir şekilde, müşterilerimizi mağdur etmemeye çalışarak gerçekleştirmekteyiz.

Kocaeli Vestel Televizyon Montaj Servisi

Kocaeli Vestel Televizyon Montaj Servisi ‘miz uzun yıllardır hizmet vermektedir. Müşterilerimize kolaylık sağlamak adına Vestel Televizyon markasından almış olduğunuz beyaz eşya ürünlerinizin sizin için kurulum ve montajını yapmaktayız.

Kocaeli Vestel Televizyon Bakım Servisi

Kocaeli Vestel Televizyon Bakım Servisi, onarım ve bakım gibi alanlarda kendi dalında uzman ekiplerle hizmet vermektedir. Ekibimiz her karşılaştığı sorun karşısında planlı ve programlı bir şekilde hareket ederek sizlere en kısa sürede en iyi şekilde yardımcı olmaktadır. 

Aynı zamanda karşılaştığınız herhangi bir sorun için iletişim hattımızla irtibata geçebilir ve adresinizde bir hizmet gerekmiyorsa bu hat üzerinden destek alabilirsiniz. Bu sayede sorununuzu kısa sürede çözmüş olursunuz. Bunlara ek olarak firmamız birçok ürünün montajı konusunda da hizmet vermektedir. Yalnızca onarım ya da bakım işlemleriniz için değil montaj işlemleriniz için de Kocaeli Vestel Televizyon Servisi ile iletişime geçebilirsiniz.

 

 

Hizmet bölgeleri

TIKLA ARA

WHATSAPP

MAİL GÖNDER

İLETİŞİM FORMU

Destek hattı
Temsilci
Destek hattı

Merhaba 👋

Nasıl yardımcı olabilirim?