Dil seçin
X

Derince Baymak Kombi Bakım

Anasayfa | Derince Baymak Kombi Bakım | 18

Derince Baymak Kombi Bakım

Derince Baymak Kombi Bakım Olarak Kombi, Klima ve Beyaz Esya hizmetleri. Alanında uzman ve profesyonel teknik kadrosuyla Kocaeli'nin tüm ilçe ve semtlerinde hizmet vermekteyiz. Kocaeli Cagri Merkezleri

+90 262 331 07 43

Derince Baymak Kombi Servisi

Firmamız, Derince’nde yaşayan insanların ısınma ve sıcak su, iklimlendirme ihtiyaçlarını karşılamayabilmeleri için servis hizmeti vermektedir. Derince Baymak Kombi Servisi olarak bizler güvenilir hizmetlerimizle sektörde yer alan bir firmayız. Bize ulaşan tüm Baymak kombi kullanıcılarına uzman kadromuzla hizmet vermekteyiz. Çağrı merkezlerimizden ya da web sitemiz üzerinden bizimle iletişime geçenlere oldukça hızlı hizmet imkânı sunuyoruz. Firma olarak verdiğimiz hizmette güven ve kaliteyi önemsemekteyiz.

Derince Baymak Kombi Bakım Servisi

Kombi, doğalgaz, elektrik ve su ile çalışmaktadır. Bu sebeple sürekli bakımlarının yapılmış olması gerekir. Derince Baymak Kombi Bakım Servisi olarak biz, müşterilerimize periyodik olarak kombi bakım ve tamir hizmeti sunmaktayız.

Kombi servis hizmetlerimizde; ateşleme ünitesi temizliği, brülör bakımı, havalandırma fanı temizliği, su giriş çıkış filtre temizliği, hava basınç kontrolü gibi işlemler yapmaktayız. Aynı zamanda hizmet vermiş olduğumuz müşterilerimiz, petek temizliği gibi başka taleplerde bulunuyorsa o konularda da hizmet veriyor ve özel temizleme cihazlarımızı kullanarak petekler de dahil olmak üzere tüm tesisatı temizliyoruz.

Derince Baymak Kombi Montaj Servisi

Derince Baymak Kombi Montaj Servisi olarak bizler müşterilerimize her alanda yardımcı olduğumuz gibi ürünün satın alımının ardından montajın aşamasında da yardımcı olmaktayız. Kombilerinizin güvenli ve verimli olarak kullanabilmesi için doğru şekilde monte edilmiş olması çok önemlidir.

Sizler de bizden bakım, onarım veya montaj hizmeti almak istiyorsanız hemen iletişime geçin.

 

İletişim formu

Kocaeli Servisi
Hizmetlerimizden memnun musunuz?

Hızlı teklif alın

Destek hattı
Temsilci
Destek hattı

Merhaba 👋

Nasıl yardımcı olabilirim?

Sohbete başla