Dil seçin
X

Dilovasi Daikin Klima Servisi

Anasayfa | Dilovasi Daikin Klima Servisi | 23


Klima markaları arasında en iyilerden biri olan Dilovasi Daikin Klima Servisi genel olarak oldukça fazla sayıda insan tarafından tercih edilmekte ve kullanılmaktadır. Bu klimalar genel olarak teknolojik açıdan çok iyi şekilde donatılmış bir yapıya sahiptirler. Verim ve performans açısından beklentileri en üst düzeyde karşılayabilmektedirler.

Birçok farklı markaya ait klimalarda teknik açıdan birtakım arızalar meydana bu durum Daikin marka klimaların da başına gelebilmektedir. Sorun her ne olursa olsun bunun çözümlenmesi daima olanaklıdır. Dilovasi Daikin servisi hizmetlerimiz bünyesinde her teknik arıza detaylıca incelenmekte ve ilgili problem hassasiyetle giderilmektedir.

Daikin klimaların sorunlarını gidermek konusunda uzmanlaşmış olan personellerimiz, klimaları gerektiği şekilde tamir ederek bunu güvenli kullanıma hazır bir hale getirmektedirler. Dilovasi bölgesinde verdiğimiz hizmetlerden genel olarak bu bölgede yaşayan her müşterimizin rahatlıkla faydalanması mümkün olabilmektedir.

Klima Montaj İşlemleri

Daikin klimaların tamir edilmesi hizmetlerinin alınabilmesinin yanı sıra bizlerden bu ürünlerin montajı kapsamında da gerekli desteklerin alınabilmesi olanağı bulunmaktadır. Satın alınan Daikin klimaları firmamız personelleri ilgili alana başarılı bir şekilde monte etmekte ve bunu kullanıma uygun bir duruma getirmektedirler. İşlemler sorunsuz ve kısa sürelerde rahatlıkla yapılabilmektedir.

Yedek Parça Temini

Firmamızdan Daikin klima yedek parça temini konusunda da bir destek alınabilmesi daima mümkündür. Orijinal olan parçalar firmamız bünyesinde kullanıma hazır bir halde bulunmaktadır. Çok uygun fiyat seçenekleriyle her müşterimiz bunu bizlerden kolaylıkla temin edebilir.

 Klimalar genel olarak yaşantımız içerisinde her bakımdan yer alan en önemli teknolojik ürünlerden biridir. Dilovasi Daikin Servisi  bu ürünler arasında özellikle Daikin marka olanlar sıklıkla tercih edilmektedir. Genel itibariyle Daikin klimalar oldukça kaliteli bir yapıya sahip olduğundan ötürü insanlar tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.

Daikin marka klimalar verimlilik açısından çok iyi bir performansa sahiptir. Bakımları yapıldığı sürece herhangi bir sorunla karşılaşmadan en iyi şekilde çalışabilirler. Bir arıza oluşması halinde uygun şekilde bu klimalara yönelik tamir işleminin gerçekleştirilmesi gerekir. Dilovasi Daikin Klima Servisi hizmetlerimizle bizler bu hususta ihtiyaç olacak teknik destekleri en iyi şekilde sunabilmekteyiz.

Bakım ve Onarım

Daikin Servisi olarak bizlerden hizmet alacak müşterilerimiz hem klimalarının bakımlarını yaptırabilirler ve hem de teknik bir arızaya yönelik bunun giderilmesi yönünde destek alabilirler. Klimalar için bakım olmazsa olmaz unsurların başında gelmektedir. Firmamız uzmanları bu konuda her aşamada müşterilere destek ve yardımcı olmaktadır. Her türde sorun uzmanlarımız tarafından profesyonelce çözümlenmektedir.

Uygun Fiyatlı Hizmetler

Bizler Daikin Klima Servisi olarak klimalara dair yapacağımız tüm işlemlerde oldukça uygun fiyatlarla hizmetler sunmaktayız. Bakım veya onarım çalışmalarında müşterilerimiz bütçelerini çok fazla zorlamadan bizlerden hizmetler alabilme şansına sahip olabilmektedirler.

Firmamızla irtibata geçilmesi için yapılması gereken oldukça basittir. Bunun için sitemiz üzerinde yer alan mail veya iletişim bilgilerinin kullanılması gerekir. Tüm talep ve isteklere yönelik olarak uzmanlarımız çok hızlı bir şekilde geri dönüş yapmaktadırlar.

 

 

Gelişen teknoloji ile birlikte teknolojik aletlerin kalitesi ve güvenilirliği ne kadar artmış olsa da zaman zaman bazı sorunlarla karşılaşabiliyoruz ya da aldığımız ürünlerin belli zamanlarda bakıma ihtiyaç duyduğunu biliyoruz. Bu durumda gönül rahatlığıyla Dilovasi Daikin Klima Servisi olarak hizmet sunmaktan mutluluk duyarız.

Servis Alanlarımız

Beyaz eşya, kombi, elektronik aletler olmak üzere bakımlarımızı gerçekleştirmekteyiz. Bunun yanında aldığınız cihazın montaj işlemlerini de gerçekleştirmekteyiz. Servis merkezimiz Dilovasi Daikin Klima Servisi merkez ilçesi olan İzmit'te bulunmaktadır. Yardım talebinizi ulaştırdığınız andan itibaren gün içinde en kısa zaman diliminde sizlere hizmet ulaştırmaya çalışıyoruz.

Dilovasi Daikin Klima Servisi Orijinal ve hemen hemen her marka ve model klima için yedek parça hizmetimiz mevcuttur. Diğer elektronik aletlerde ise yedek parça hizmetlerimiz gerçekleştiriyoruz. Bu işlemleri en kısa zamanda ve planlı şekilde müşterilerimizi de mağdur etmeden yapmaya çalışıyoruz.

Ekibimiz

Tamir, tadilat gibi alanlarda alanında uzman çalışma arkadaşlarımızla çalışıyoruz. Ekibimiz karşılaştığı sorunlara karşı bir yol haritası çizip ona göre hareket ederek koordineli bir şekilde hizmetlerini en iyi şekilde gerçekleştiriyor. Çalışma saatlerimiz 09.00-18.30 olarak belirlenmiştir.

Daikin Klima Servisi Karşılaştığınız her sorunda hizmet gerekmeyebilir bu durumlarda iletişim hattımızdan bize ulaşarak verdiğimiz talimatlar ile bu sorunları hem kısa sürede çözmüş olursunuz hem de sorunun büyüklüğünden haberdar olursunuz. Bunların yanı sıra firmamızda klima satışı da yapmaktayız. Sattığımız klimaların montajını servisimiz gerçekleştirmektedir.

Hangi Ürünlerimi Getirebilirim?

Teknik ekibimiz her marka ürünün bakımını gerçekleştirme yetkisine sahip olduğu için rahatlıkla ürünlerinizi sorunlar karşılaştığınızda veya bakım gerektiğinde bize ulaşabilirsiniz.


Dilovasi geneline, Daikin marka ürünler için her türlü servis hizmetini sunuyoruz. Kombi ve klima kullanıcılarının yanında oluyor, tüm hizmetlerimizi uzman ekiplerimizle kesintisiz olarak sunuyoruz. Dilovasi Daikin Servisi hizmetlerine ihtiyaç duyanlar, çağrı numaralarımızdan bizlere ulaşabilirler. İnternet üzerinden servis talep formunu dolduranlar, hizmetlerimizden faydalanabiliyorlar.

Servis Hizmetlerimiz

Daikin servisi olarak tüm ürünler için kurulum, periyodik bakım ve arıza tamir hizmetlerini veriyoruz.

Çağrı numaralarımızı arayarak bizlere ulaşanlar şu hizmetleri talep edebiliyorlar;

  • Kombi servisi,
  • Klima servisi,
  • Şofben servisi,
  • Hidrofor servisi,

Bu ürünler ile ilgili montaj dahil tüm bakım hizmetleri talep edilebilmektedir. Daikin ürünleri kullanırken, karşılaşabileceğiniz her türlü sorunu bizlere bildirebilir ve sorunu hemen çözmemizi isteyebilirsiniz.

Kombi Bakım Hizmetleri

Daikin Kombi ürünlerinin verimli çalışabilmesi için sürekli bakımlı olması önemlidir. Kombilerin, enerji tasarrufu sağlayarak kullanılabilmesi için yıllık bakımlarının yapılması gerekiyor. Periyodik bakım hizmetlerini, tüm müşterilerimize indirimli fiyat seçenekleri ile sunuyoruz. Periyodik bakımlarda, cihaz içi temizliklerini yapıyor, arıza yapabilecek durumları tespit etmeye çalışıyoruz. Bakım sonrasında kombinin, ilk günkü gibi verimli çalışmasını sağlıyoruz.

Klima Bakımları

Dilovasi Daikin Klima Servisi olarak, ev ve iş yerlerinde kullanılan tüm klima modellerinin bakımlarını yapıyoruz. Sağlık açısından klima bakımlarının önemli olduğunu tüm müşterilerimize bildiriyoruz.

Klima bakımlarında şunları yapıyoruz;

  • Klima filtrelerini temizliyor,
  • İç ünite ve dış ünite içlerini temizliyor,
  • Bağlantılarını kontrol ediyor,
  • Soğutucu gaz basıncını kontrol ediyoruz.

Bakım sonrasında, çalıştırarak test ediyor ve verimli çalışmasını sağlayarak, teslim ediyoruz. Periyodik bakımlarda ve arıza bakımlarında, cihazların genel bakımlarını yatığımız için uzun süre sorunsuz kullanılmasını sağlıyoruz.

Servis Talebi

Daikin marka ürünler için verdiğimiz servis hizmetlerimizi, aynı anda daha fazla müşterimize ulaştırmaya çalışıyoruz. Müşterilerimiz, servis talebinde bulunmak için çağrı merkezi numaralarımız arayarak, cihazlarının modelini ve yaptırmak istedikleri arıza türünü belirtmelidir. Dilovasi Daikin Servisi servis talebi oluşturulduğunda, belirtmiş olduğunuz arıza türleri için ekiplerimiz tam donanımlı olarak gelecek ve kısa sürede sorunu çözecektir. Kombi, klima, şofben gibi tüm ürünleriniz için ekiplerimiz tecrübelidir ve deneyimleri ile sorunların güvenli çözülmesini sağlamaktadır.

Arıza Tamirleri

Elektronik cihazlarda meydana gelen arızaların, hemen giderilmesi, daha büyük sorunların oluşmaması için önemlidir. Daikin ürünlerinde meydana gelen her türlü arıza tamir hizmetlerini, profesyonel olarak çözmeye çalışıyoruz. Uzman kadromuz ile tüm müşterilerimize Dilovasi Daikin Servisi 7/24 hizmet vererek cihazlarındaki arızaları gideriyoruz. Arıza tamir işlemlerinde, arızalı parçaların durumuna göre parça değiştirme işlemleri yapıyoruz.

Parça değiştirme işlemlerinde Daikin orijinal yedek parçalarını kullanıyor ve verdiğimiz hizmetin garantili olmasını sağlıyoruz. Yedek parça değişimlerinde, parça garantisi veriyor, sorunun tamamen çözülmesini sağlıyoruz. Dilovasi Daikin Servisi verdiğimiz hizmetlerde, işçilik garantisi de vererek, verilen hizmetin kaliteli olmasını sağlıyoruz. Müşterilerimiz, cihazlarının kullanımı ile ilgili merak ettikleri birçok soruyu telefonla bizlere sorabilir ve cevap alabilirler.

 

 

 

 

İletişim formu

Kocaeli Servisi
Hizmetlerimizden memnun musunuz?

Hızlı teklif alın

Destek hattı
Temsilci
Destek hattı

Merhaba 👋

Nasıl yardımcı olabilirim?

Sohbete başla