Dil seçin
X

Golcuk Demirdokum Servisi

Anasayfa | Golcuk Demirdokum Servisi | 10


Kış aylarının yaklaştığı şu günlerde kombi bakım ve temizliği ayrı bir önem kazanmaktadır. Golcuk Demirdöküm Klima Servisi kış günlerinde kombilerimiz iyi ısıtsın ve harcadığımız paralar değerini bulsun istiyorsak kesinlikle kış gelmeden evvel bakım ve temizliklerini yaptırmalıyız.

Kombi Bakımı ve Temizliği

Golcuk Demirdöküm Klima Servisi olarak biz kombilerinizin tamir, bakım, onarım ve temizlik işlerin yapmaktayız. Kombilerin arıza yapmalarını beklemeden rutin aralıklarla bakım ve temizliği yapılmalıdır. Bu kombilerinizin kullanım ömrünü uzatır ve daha iyi ısıtmalarını sağlar. Belirli aralıklarla bakım ve temizliği yapılmayan kombiler yavaş çalışmaya başlayacağından daha az enerji verir hale gelirler. Bu hem enerji sarfiyatı hem de maddi olarak bütçemize zarardır. Aslında ilk bakışta bakıma verilen para bütçeye külfet gibi görülse bile aslında tamamen bütçenizi korur. Rutin bakımları yapılmayan kombiler daha çok yakar ama daha az enerji verirler. Konuya bu şekilde bakmak gerçekten mantıklı ve olması gerekendir.

Verdiğimiz Hizmetler

Firma olarak çeşitli markaların beyaz eşya, kombi ve klimalara ait kurulum ve montaj, rutin kontroller, arıza tamiri gibi hizmetler vermekteyiz. Demirdöküm Klima Servisi kaliteli işçiliğimiz ve güvenilir hizmetlerimizle ihtiyacınız olduğunda iletişim numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz. Profesyonel ve işini kaliteli yapan güler yüzlü ekibimiz ile yıllardır bu sektörde hizmet vermekteyiz. Çok dürüst olan ekibimizin güvenilir oluşu ise kesinlikle tartışılmazdır. Soru ve sorunlarınız için bizimle iletişime geçin çözüm bulalım. Ödeme kolaylıklarımız ile de siz müşterilerimizin sorunlarına kaliteli çözümler üretmek bizim işimizdir.

Demirdokum Servisi olarak, evlerde kullanılan her türlü elektronik ve beyaz eşya ürünlerinin bakımlarını yapıyoruz. Golcuk Demirdokum Servisi hizmetlerimizde, müşterilerimize aynı gün servislerimizi ulaştırmaya çalışıyoruz. Uzun yılların vermiş olduğu tecrübe ile garantili hizmet veriyoruz. Bakım ekiplerimizde çalışan tüm personelimizin, alanında uzman olmasını ve Demirdokum marka tüm ürünlere hakim olmasını sağlıyoruz. Hizmetlerimizde, güler yüzlü olmaya ve servis taleplerine mümkün olduğu kadar hızlı cevap vermeye çalışıyoruz.

Kombi Bakımları

[ilçeler] bölgesinde bulunan müşterilerimize aynı gün servis hizmeti veriyoruz. Golcuk Demirdokum Kombi Servisi için çağrı numaralarımız arayarak talep oluşturan, müşterilerimizden randevu alıyor ve istedikleri saatte evlerinde oluyoruz. Kombilerin bakımlı olması için periyodik bakım yapılmasını öneriyoruz.

Periyodik bakımların faydaları şunlardır;

  • Kombinin, istenmeyen zamanda arıza yapmasını önler,
  • Gaz ve su kaçağı durumlarının tespit edilmesini sağlar,
  • Enerji tasarrufu ile yüksek verimli çalışır,
  • Can ve mal güvenliği riskleri ortadan kalkar.

Kombi periyodik bakımları, kış ayları başlamadan önce yılda bir defa yapılması faydalı olacaktır. Müşterilerimize uygun fiyat servis seçenekleri sunarak bakım yapıyoruz.

Klima Bakımları

Golcuk Demirdokum Klima Servisi hizmetlerimiz kesintisiz verebilmek için servis çağrı numaralarımız her zaman ulaşılabilir durumdadır. Servis kaydı oluşturduğunuzda, talebinize göre servis ayarlıyor ve hemen gönderiyoruz. Klima cihazları, yılda iki defa periyodik bakımdan geçmelidir. Bakımlar yaz ve kış ayları öncesindeki mevsim geçişi döneminde yapılmalıdır. Periyodik bakım hizmetlerimiz ile klima bağlantılarını kontrol ediyor, tüm filtrelerini temizliyoruz. Bakımsız klimalarda biriken tozlar zamanla koku oluşturacaktır.

Filtrelerin kirlenmesi, insan sağlığını tehdit ederken, klimanın çalışma performansını düşürecektir. Bu kısa zamanda ve istenmedik bir anda klimanın arıza yapmasına neden olacaktır. Bu tür sorunlarla karşılaşmamak ve enerji tasarrufu sağlayarak kullanabilmek için periyodik bakımlar için bizlere hemen ulaşabilirsiniz.

Garantili Hizmet Seçenekleri

Demirdokum ürünleri servis hizmetlerinin tamamını garantili olarak veriyoruz. Arıza tamirlerinde yaptığımız tüm parça değişim işlemlerinde 1 yıl garanti veriyoruz. Tüm bakım işlemlerinde yaptığımız işçilikler içinde garanti veriyor ve hizmetlerin güvenilir olmasını sağlıyoruz. Yedek parça değişimlerini orijinal parçalar ile yapıyoruz. Servis kaydı oluşturulurken, cihaz marka ve modelini, karşılaşılan sorunu soruyoruz. Verilen bilgilere göre ekiplerimiz cihazın arıza durumuna göre ihtiyaç duyulabilecek tüm orijinal yedek parçaları yanlarında bulunduruyorlar.

Servis Kaydı Oluşturmak

Evinizde ya da iş yerinizde kullanmış olduğunuz, kombi, klima, hidrofor, şofben, buzdolabı gibi tüm ürünlerin montajı, bakımı ve tamiri için günün her saatinde bizlere ulaşabilirsiniz. Servis kaydı oluşturmak için servis kayıt formunu doldurabilir ya da telefon numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Servis kaydı oluşturmadan önce cihazınızın modeline öğrenmelisiniz. Vereceğiniz bilgiler, yerinde servis hizmetlerini daha hızlı almanıza yardımcı olacaktır. Aynı gün servis hizmet seçeneklerimizi sunuyor ve sizlerin belirlediği saatte ekiplerimizin yanınızda olmasını sağlıyoruz. Donanımlı olan ekiplerimiz her türlü sorunu kısa sürede çözecektir.


Demirdokum Servisi olarak, evlerde kullanılan her türlü elektronik ve beyaz eşya ürünlerinin bakımlarını yapıyoruz. Golcuk Demirdokum servisi hizmetlerimizde, müşterilerimize aynı gün servislerimizi ulaştırmaya çalışıyoruz.
İletişim formu

Kocaeli Servisi
Hizmetlerimizden memnun musunuz?

Hızlı teklif alın

Destek hattı
Temsilci
Destek hattı

Merhaba 👋

Nasıl yardımcı olabilirim?

Sohbete başla