Dil seçin
X

Gölcük Vestel Kombi Servisi

Anasayfa | Gölcük Vestel Kombi Servisi | 14

Gölcük Vestel Kombi Servisi

Gölcük Vestel Kombi Servisi Olarak Kombi, Klima ve Beyaz Esya hizmetleri. Alanında uzman ve profesyonel teknik kadrosuyla Kocaeli'nin tüm ilçe ve semtlerinde hizmet vermekteyiz. Kocaeli Cagri Merkezleri

+90 262 331 07 43

Gölcük Vestel Servisi hizmetlerinde hızlı olmak, zamanında adrese ulaşmak ve seri bir şekilde tamir işlemini yapmak çok önemlidir. Vestel Servisi gün içinde birden fazla müşteriye söz verildiğinde servis ekibinin hızlı olması gerekir. Ayrıca tamir işlemini garantili bir şekilde yapması çok önemlidir. Firmamız bu konuda deneyimli Gölcük Vestel Kombi Servisi elemanlarıyla çalışmaktadır ve her zaman söz verilen zaman zarfında adrese ulaşmaktadır.

Servis Hizmeti Sonrası Test İşlemleri

Bakımı veya tamiri biten beyaz eşya, Kombi ve kombiler en son aşamada her zaman için test edilir. Kombi bakım işlemlerinde de test işlemleri önemlidir.

Cihazın bakımı, onarımı ve tamirat işlemleri bittikten sonra test işlemleri yapılırken;

1-      Soğuk hava üfleme performansı,

2-      Çalışma performansı,

3-      Filtre özellikleri test edilmektedir.

Kontrol panelinin çalışma özellikleri de en son aşamadaki test işlemlerinde seri bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Beyaz Eşya Çözümleri

Profesyonel servis hizmetleri kategorisinde Vestel Beyaz Eşya Servisi tamir ve bakım işlemlerinde profesyonellik önemlidir. Zamanında adrese ulaşma, seri bir şekilde tamir işlemini gerçekleştirme ve cihazı test etme gibi işlemler dakikalar içerisinde gerçekleşmesi gerekir. Firmamızın servis ekibi beyaz eşya bakım işlemlerini pratik yöntemlerle kısa sürede gerçekleştirmektedir.

Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, davlumbaz ve derin dondurucu gibi zorunlu ihtiyaç haline gelen beyaz eşyalar kısa sürede tamir edilmektedir. Güncel yöntemlerle beyaz eşya bakım işleminin başarılı bir şekilde gerçekleşmesi için firmamız çözüm üretmeye devam etmektedir. Günün her saatinde servis ekiplerimizi göreve çağırabilirsiniz. Elemanlarımız her zaman için hizmete hazır bir şekilde beklemektedir.

Kombilerin Tamiri ve Bakımı

Gölcük Vestel Servisi kış aylarında zorunlu ihtiyaç haline gelen kombiler, hayatımızın en önemli parçası haline gelmiştir. Bozuk bir kombi ile kışa girmek başlı başına bir problemdir ve ciddi anlamda hayatımızı olumsuz bir şekilde etkiler. Kombinin ses çıkarması, gaz kaçırması, su kaçırması veya su ısıtmaması bakım ve onarım işleminin kısa sürede yapılması gerektiğini göstermektedir.

 

Kombi bakımında servisimiz ısıtma tablet kontrolü, fan kontrolü, petek kontrolü ve diğer akşamların kontrolü gerçekleştirilmektedir. Kombiniz ses çıkarıyorsa, gaz kaçırıyorsa ve su kaçırıyorsa kullanmayın ve en kısa sürede bize haber edin. Yıllık bakım işlemini de düzenli bir şekilde gerçekleştirin.

 

Kombiların Tamiri ve Bakımı

 

Gölcük Vestel Servisi Kombi bakım işlemleri de Kombinın performansını doğrudan etkileyen konular içerisinde yer almaktadır. Kombi bakım işlemlerinde öncelikle filtreler kontrol edilmektedir. Daha sonra kontrol paneli, gaz seviyesi ve dış cephe bölümünde yer alan motor kontrol edilmektedir. Yapılan testler sonucunda servis elemanlarımız yapılması gereken bakım, onarım ve tamirat işlemlerini liste haline sunmaktadır. Müşterinin bakım işlemlerini kabul etmesinin ardından servisimiz Kombinın bakımını kısa sürede gerçekleştirmektedir.

 

Kombi bakımında profesyonel servisleri tercih etmelisiniz. Deneyimli elemanlar ve güncel bakım yöntemleri bu kategoride önemini korumaktadır. Firmamız işinde ehil olan elemanlarla hizmet vermektedir.

 

 

Gölcük Kombi Bakımı Servisi hizmetleri arıza, bakım ve onarım çözümleri sunan, cihazın kullanım ömrünü uzatan hizmetlerdir. Yedek parça destekli gerçekleştirilen servis hizmetlerinde profesyonel yöntemler her zaman için ön planda yer almaktadır.

Servis Çağırmak İçin Ne Yapılmalıdır?

Kombi, Kombi ve beyaz eşya servis hizmetlerinde ilk aşama müşteri hizmetlerinin aranması ve gerekli bilgilerin verilmesidir.

Müşteri hizmetlerine;

1-      Cihaz modeli ve markası

2-      Cihazın arıza bilgileri,

3-      İletişim bilgileri,

4-      Adres ve kimlik bilgileri de eksiksiz verilmelidir. Müşteri hizmetleri sizin için uygun bir tarihe randevu verecektir.

Servis ekibi adresinize gelmeden telefon açarak evde olup olmadığınızı teyit etmektedir. Evde değilseniz veya acil bir işiniz çıktıysa servis ekibi yeni bir tarihe randevu açmaktadır. Randevu açma işlemi pratik bir şekilde yenilenmektedir. Firmamızın deneyimli servis ekibi bu konuda güncel çözüm seçeneği sunarak hareket etmektedir.

Kombi Kombi Petek Bakımı

Gölcük Vestel Kombi Bakımı  profesyonelliğin önemli olduğu günümüz servis hizmetlerinde kombi ve beyaz eşya seçeneklerinin yanı sıra Kombi cihazlarının bakımı da önemlidir. Gölcük Vestel Kombi Bakımı işlemlerinde firma elemanlarımız ilk önce cihazın arıza hikayesini dinlemektedir. Daha sonra cihazı çalıştırmaktadır. Bu işlemin ardından servis ekiplerimiz bakım, onarım ve tamir listesi oluşturmaktadır. Tamir ve bakım listesini oluşturan firma elemanlarımız gerekli yedek parçaları da aynı şekilde tedarik ederek bakım işlemine geçmektedir.

Servis hizmetinin başarılı bir şekilde gerçekleşmesi adına çözüm odaklı hareket eden firma servis ekibimiz öncelikle ön kısımdaki filtreleri temizlemektedir. Gölcük Kombi Bakımı Servisi daha sonra fan temizliği ve polen temizliği yapılmaktadır. Ekibimiz Kombinın fanını temizleyerek fanın rahat hareket etmesini sağlamaktadır. Kombi gaz seviye kontrolü sonrasında gerektiğinde gaz basılmaktadır. Gaz basma işleminde geç kalınırsa şamandırada arıza çıkabilir.

Dış cephe bölümündeki motorun çalışma performansı da aynı şekilde servis ekibimiz tarafından incelenmektedir. Elektronik kart mekanizması, power sistemi ve soğutma performansı incelendikten sonra gerekli işlemler müşteri onayından sonra gerçekleştirilmektedir.

Kombi Temizliği ve Bakımı

Gölcük Vestel Petek Bakımı kış aylarına girmeden yılda bir defa kombi bakımı yaptırmak, kombinin çalışma performansını artırır ve daha az gaz tüketimi sağlar. Böylece faturalar daha az gelir. Gölcük Vestel Kombi Bakımı işlemleriyle firmamız kısa sürede kombinizi kullanılabilir şekilde teslim etmektedir. Kombi bakım işlemlerinde öncelikle kombinin su ısıtma mekanizması kontrol edilir.

Baca fanı kontrol işlemleri, peteğin ısınma performansı, orta kısımdaki tabletin ısıtma performansı ve diğer aksamlar servis ekibimiz tarafından incelenir. Yapılan inceleme sonunda gerekli işlemler liste halinde hazırlanır. Parça değişecekse ekibimiz tarafından değiştirilir. Bütün bu işlemler yerinde yapılır ve müşteri onayı ile gerçekleştirilir.

Petek Temizliği ve Bakımı

Petek temizliği de diğer kategoriler gibi önemli konulardan biridir. Bakımlı ve temiz bir kombi daha az yakar. Ancak petek temiz değilse mekansal ısınma meydana gelmez. Mekansal ısınmanın meydana gelmesi için Gölcük Vestel Petek Bakımı gerekir. İç kısımdaki kanalların tıkanması ve iç kısmın yabancı madde ile kaplanması sonucunda petek ısınmaz. Bu nedenle profesyonel temizlik hizmetine ihtiyaç vardır.

 

İletişim formu

Kocaeli Servisi
Hizmetlerimizden memnun musunuz?

Hızlı teklif alın

Destek hattı
Temsilci
Destek hattı

Merhaba 👋

Nasıl yardımcı olabilirim?

Sohbete başla