Kocaeli Klima Servisi

Kocaeli Klima Servisi

Kocaeli Klima Servisi

Kocaeli Klima Servisi

Bulunan doğal gaz rezervlerinin artması, doğal gazın üretim ve tüketimindeki artmayla paralellik göstermektedir. Doğal gaz bir yakacak olarak kullanıldığında alternatif enerji kaynaklarına oranla çok daha avantajlıdır.

Kocaeli Klima Servisi, doğal gazlı Klimaleriniz için bir çalışma garantisidir. Doğalgazın gittikçe kullanım alanlarının yaygınlaşmasında etkili birçok faktör vardır. Bunlardan bazıları taşıma, depolama ve atıkların uzaklaştırılması gibi problemlerinin minimum seviyede olmasıdır.

Kocaeli Klima Servisi artan bina sayısı ve artan Klima kullanımı nedeniyle çalışma gücünü devamlı olarak arttırmaktadır. Bunu çalışanlarını mağdur etmeden ve cihazlarını her zaman yeni tutarak sağlamaktadır.

Binaların enerji tüketim verileri incelendiğinde her geçen yıl içerisinde tüketimin daimi artış içerisinde olduğu görülmektedir. Ülkemizde tüketilen tüm enerjinin yaklaşık üçte biri, termal konforu yani ısınmak ve sıcak su gibi konforları sağlamak adına yapılan harcamaları oluşturmaktadır.

Kocaeli Klima Bakımı

Kocaeli Klima Bakımı Servisi de vermekte olan Klima servisimiz son zamanlarda artan doğal gaz tüketimine katkı sağlamak için gereken tüm bakım işlemlerini gerçekleştirmektedir. Klima bakımı suyun doğru ısınması, borulardan doğru aktarılması gibi faktörler için önemlidir. Klima yalnızca bir cihaz değil birçok parçadan oluşan bir düzenek olduğundan, her parçanın ömrü düzenli bakımlar ile uzatılabilmektedir. Aynı zamanda birçok markaya hizmet veren Klima bakım servisimiz kendi alanlarında uzman kişilerden oluşan kadrosuyla hizmet vermektedir.

 

 

Randevu Alın