Dil seçin
X

Kandıra Sharp Servisi

Anasayfa | Kandıra Sharp Servisi | 17


Gelişen teknoloji ile birlikte teknolojik aletlerin kalitesi ve güvenilirliği ne kadar artmış olsa da zaman zaman bazı sorunlarla karşılaşabiliyoruz ya da aldığımız ürünlerin belli zamanlarda bakıma ihtiyaç duyduğunu biliyoruz. Bu durumda gönül rahatlığıyla Kandıra Sharp Servisi olarak hizmet sunmaktan mutluluk duyarız.

Servis Alanlarımız

Beyaz eşya, kombi, elektronik aletler olmak üzere bakımlarımızı gerçekleştirmekteyiz. Bunun yanında aldığınız cihazın montaj işlemlerini de gerçekleştirmekteyiz. Servis merkezimiz Kandıra Sharp Servisi  merkez ilçesi olan İzmit'te bulunmaktadır. Yardım talebinizi ulaştırdığınız andan itibaren gün içinde en kısa zaman diliminde sizlere hizmet ulaştırmaya çalışıyoruz.

Kandıra Sharp Servisi Orijinal ve hemen hemen her marka ve model klima için yedek parça hizmetimiz mevcuttur. Diğer elektronik aletlerde ise yedek parça hizmetlerimiz gerçekleştiriyoruz. Bu işlemleri en kısa zamanda ve planlı şekilde müşterilerimizi de mağdur etmeden yapmaya çalışıyoruz.

Ekibimiz

Tamir, tadilat gibi alanlarda alanında uzman çalışma arkadaşlarımızla çalışıyoruz. Ekibimiz karşılaştığı sorunlara karşı bir yol haritası çizip ona göre hareket ederek koordineli bir şekilde hizmetlerini en iyi şekilde gerçekleştiriyor. Çalışma saatlerimiz 09.00-18.30 olarak belirlenmiştir.

Sharp Servisi Karşılaştığınız her sorunda hizmet gerekmeyebilir bu durumlarda iletişim hattımızdan bize ulaşarak verdiğimiz talimatlar ile bu sorunları hem kısa sürede çözmüş olursunuz hem de sorunun büyüklüğünden haberdar olursunuz. Bunların yanı sıra firmamızda klima satışı da yapmaktayız. Sattığımız klimaların montajını servisimiz gerçekleştirmektedir.

Hangi Ürünlerimi Getirebilirim?

Teknik ekibimiz her marka ürünün bakımını gerçekleştirme yetkisine sahip olduğu için rahatlıkla ürünlerinizi sorunlar karşılaştığınızda veya bakım gerektiğinde bize ulaşabilirsiniz.

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte beyaz eşya dünyasında yeni nesil cihazlar boy göstermeye başladı. Kandıra Sharp Servisi hizmetleri kategorisinde yeni nesil cihazların bakımı servis hizmetleri programına dahil edilmektedir. Sharp Servisi firmamız yeni nesil kategorisindeki cihazların bakım işlemlerini sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmektedir. Klima, kombi ve beyaz eşyada firmamız 7/24 tamir ve bakım işlemi gerçekleştirmektedir.

Hayatımızın Bir Parçası Beyaz Eşyalar

Buzdolapları, çamaşır makineleri, bulaşık makineleri, fırınlar, davlumbazlar ve televizyonlar beyaz eşya dünyasının birer üyesidir. Bütün bu eşyalar hayatımızı kolaylaştıran vazgeçilmezlerdir. Bu cihazların uzun yıllar kullanılabilmesi için servis hizmetine ihtiyaç vardır. Kandıra Sharp Servisi servis hizmeti ve yedek parça, bütün cihazların kullanım ömrünü uzattığı gibi beyaz eşya dünyasında da kullanım kalitesini ve kullanım ömrünü uzatmaktadır.

Profesyonel servis ekibimiz;

1-      Buzdolabı

2-      Çamaşır makinesi

3-      Bulaşık makinesi

4-      Fırın

5-      Davlumbaz gibi birçok beyaz eşyanın pratik servis işlemini gerçekleştirmektedir.

Kullanım kalitesi düşen beyaz eşyalar, bozulan ve kullanılmaz hale gelen cihazlar profesyonel servis hizmeti ile tekrar kullanılabilir hale getirilmektedir.

Klimalar İçin Etkili Servis Hizmeti

Çöl sıcakları nedeniyle yaz aylarında kapalı mekanlarda yaşam kalitesi düşmektedir. Klimalar sıcak yaz günlerinde yaşam kalitesini artırmaktadır. Klimanın bakımsız olması durumunda istenilen bakım özellikleri meydana gelmez. Klima bakım işlemlerinde tecrübeli Sharp Klima Servisi elemanları istediğiniz süre zarfında eşyalarınızı tamir etmektedir.

Klima bakımında filtre temizliği ilk önemli iştir. Klima içerisinde bulunan ve cihaz içine hava çeken fan zamanla havadaki toz zerreleri nedeniyle tıkanır ve zor döner. Ayrıca fanın önündeki filtre de aynı şekilde tıkanabilir. Filtredeki tozlar ve fanda biriken tozlar servis ekibi tarafından temizlenmektedir.

Klimaların soğutma işleminde gaz önemlidir. Gaz cihaza giren havayı soğuttuğu için klimada her zaman için gaz bulunmalıdır. Gazı biten cihazlar soğutma işlemini yapamaz. Klima gazı bitmeden gaz takviyesi yapılmalıdır. Ayrıca bütün filtreler temizlenmelidir. Temizleme işleminin ardından diğer aksamlar kontrol edilmektedir.

Klima Bakımı İhmal Edilmemelidir

Yaz aylarına girmeden önce klimanın bakımı yapılmalıdır. Bakımlı bir klima daha az elektrik harcar ve tasarruf sağlar. Bu nedenle klimanın yıllık bakımı yapılmalıdır. Küçük oda tipi klimaların yanı sıra düğün ve nişan salonlarına özel büyük klimalar da bakım ister. Tıkanan ve temizlik isteyen bütün klimalar için profesyonel servis hizmetine ihtiyaç vardır.

Profesyonellik Önemlidir

Servis hizmetleri konusunda deneyimli olmayan servis ekipleri cihazınıza zarar verebilir. Kandıra Sharp Klima Servisi deneyimsiz servis ekipleri sadece cihazı temizleyerek bakım veya tamir yaptığını iddia edebilir. Bu gibi durumlarda müşteri cihazı için gerekli bakımı yaptıramaz. Profesyonel servis hizmetinde cihazın temizliğinin yanı sıra tamir ve bakım işlemleri de sorunsuz bir şekilde yapılmaktadır. Servis hizmetinde dikkat edilmesi gereken en önemli hususlardan biri zamanlamadır. Firmamızın takım ruhuna sahip servis ekibi zamanı en iyi şekilde kullanmaktadır ve takım anlayışı ile gerekli bütün bakım işlemlerini kısa sürede gerçekleştirmektedir.

İletişim formu

Kocaeli Servisi
Hizmetlerimizden memnun musunuz?

Hızlı teklif alın

Destek hattı
Temsilci
Destek hattı

Merhaba 👋

Nasıl yardımcı olabilirim?

Sohbete başla