Dil seçin
X

Kocaeli Kombi Servisi

Anasayfa | Kocaeli Kombi Servisi | 33

                             

Kombiler en az yılda bir kez Kombi Bakımı ihtiyacı duyulan ürünler oluyor. Bunda kombilerin yaz ve kış kullanılabilmeleri etkili oluyor. Servis ihtiyacı karşılanmayan kombiler beklenmedik anlarda arızalanabiliyor ya da bakım ihtiyacı ortaya çıkabiliyor. Bizler Kocaeli Kombi Servisi olarak kombi kullanan kişilerin servis ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla Kocaeli genelinde hizmet veriyoruz. Böylelikle Kocaeli’de kombi kullanan kişilerin sorun yaşamamasını istiyoruz.

Profesyonel Kadroyla Servis Hizmeti

Kombiler kalorifer ısıtması veya su ısıtma gibi amaçlarla kullanılıyor. Bu sebeple de kombi ürünlerinin pek çok parçası bulunuyor. Bu parçalardan herhangi birinin arızalanması durumunda kombiler çalışamaz hale gelebiliyor veya kaliteli çalışma özelliklerini kaybediyor.

Böyle durumlarda servis hizmetini profesyonel kadroya sahip olan firmalardan almak sorunu çözmek için ilk aşama oluyor. Aksi takdirde Kombi Bakımı veya tamiri doğru yapılmayan kombilerde sorun devam ederken sorunun büyümesi kombi kaybıyla sonuçlanabiliyor. Bizler kombi servisi olarak bu durumun yaşanmaması adına profesyonel kadromuzla hizmet veriyoruz.

Elemanlarımız uzman oldukları alanlarda müşterilerimize hizmet vermek için uğraşıyorlar. Tamir için kombi tamiri konusunda uzman olan elemanlarımızla, bakım içinse kombi bakım elemanlarımızla hizmet veriyoruz. Ayrıca firmamıza bağlı olan elemanlarımızın kombi üzerine çalışmak için eğitimleri ve belgeleri bulunuyor.
Kocaeli Kombi Bakımı kombilerin bakımlarının en az yılda bir kez yapılması gerekiyor. Kombi bakımı yapılmadığı takdirde insanlar kış mevsimlerinde kombi kaynaklı sorunlar yaşayabiliyorlar. Bu sebeple bizler kombi bakımı ihtiyaçlarını karşılamak adına Kocaeli genelinde hizmet veriyoruz.

 Kombi Bakımı sırasında gerçekleştirdiğimiz işlemler şunlar oluyor;

  • İlk olarak kombi içerisinde bulunan suyu boşaltıyoruz.
  • Kombinin hava basıncını ölçüyoruz ve değerinin düşük olması durumunda basınç uyguluyoruz.
  • Yanma haznesi ve brülörün temizlenmesini sağlıyoruz.
  • Cihaza bağlı olan vanaları söküyoruz ve temizledikten sonra aynı şekilde vanaları yerlerine takıyoruz.
  • Kalorifer filtresini ve fan filtresini sökerek tozlarından arındırıyoruz.
  • Elektrik bağlantı kontrolünü yapıyoruz.

Bakımı tamamladığımızda gaz ayarını yapıyor ve kombiden çıkardığımız parçaları doğru bir şekilde yerine takıyoruz. Sonrasında kombiyi çalışır hale getirerek hizmetimizi tamamlıyoruz.

 Kombi Tamirleri

Evlerde kullanılan kombiler zaman içerisinde bozulabiliyor. Bu bozulma bazen büyük sorunlar yaratırken bazen de basit bir işlemle düzelebiliyor. Ancak bunun için kombi sahiplerinin profesyonel olan kişilere başvurması gerekiyor. Bizler Kocaeli Kombi Bakımı tamir işinde deneyim sahibi olduğumuz için tamir ihtiyaçlarını da karşılamaya yönelik çalışıyoruz. Servis kaydı oluşturarak firmamıza başvuran kişilerin verdikleri adrese giderek kombilerinin tamir ediyoruz. Tamir süremiz yaşanan arızanın büyüklüğüne göre değişebiliyor. Tamir işlemi sırasında kombi parça değişimlerini ev sahiplerinin onayı doğrultusunda gerçekleştiriyoruz ve böylelikle sorun yaşanmasının önüne geçiyoruz.

Hafta Boyunca Servis Hizmeti

Kocaeli Kombi Bakımı kullanan kişilere sunduğumuz servis hizmetimizi hafta boyunca veriyoruz. Bu sayede kombi sahipleri istedikleri günde bize başvurabiliyorlar. Servis kaydı oluşturmaları sayesinde belirlenen günde adrese ulaşarak kombilerin tamir ve bakım servisi işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Servis olarak hafta boyunca 09.00 ve 18.30 saatleri arasında hizmet veriyoruz.

 


 

 

 

İletişim formu

Kocaeli Servisi
Hizmetlerimizden memnun musunuz?

Hızlı teklif alın

Destek hattı
Temsilci
Destek hattı

Merhaba 👋

Nasıl yardımcı olabilirim?

Sohbete başla